Zaterdag
14
augustus '21

Walk Art Markt

Walkartpark, Zeist

10:00 - 17:00 uur

Zaterdag
14
augustus '21

Walk Art Markt

Walkartpark, Zeist

10:00 - 17:00 uur

Zaterdag
14
augustus

Walk Art Markt

Walkartpark, Zeist

10:00 - 17:00 uur

Walk Art Markt 2020 is digitaal

Walk Art Markt 2020 is digitaal

Hieronder staan aanbieders van kunst en kunstnijverheid, artiesten en andere medewerkenden aan Walk Art Markt 2020. De fysieke markt gaat niet door, maar via website en links kunt u kijken wat voor moois zij maken en aanbieden. Veel plezier.

ABRONA, www.abrona.nl van Wiggen, https://margavanwiggen.nl/

BOEKEN EN MAPPEN- handgebonden, Margreet van Erven, www.boekjesenmappen.nl

DIVERSEN
Angelique Calis,
Lieks ArtBoetiek, www.facebook.com/lieksartboetiek/?ref=bookmarks
Ezelsociëteit in Zeist, inzending van Tim Lablans,
https://www.youtube.com/channel/UCRtGxOkQNPGwcUUSSYhulgQ
StudioHedwig – handgemaakte interieuraccessoires, www.studiohedwig.nl

EDELSTENEN
GemChristina
handgemaakte edelsteensieraden, www.gemc.eu
ROCKINN Edelstenenwinkel, www.rockinn.nl

GRAFIEK
Lasse van den Dikkenberg, www.lassevandendikkenberg.nl 

GALERIE
Galerie Art-is-Tic, Sandra van Roosmalen, www.art-is-tic.nl

GLAS
Atelier Kees, glas in Lood, https://atelierkees.nl
Glasatelier Helder als Glas, helderalsglas.nl

HOUT
Jan den Houtdraaier, www.jandenhoutdraaier.nl
Oloide, www.oloide.nl

KERAMIEK
Joke Gabel Keramiek, www.kleicarrousel.nl

METAAL
Vossem ART,
 www.vossem-art.nl

POPPEN
Heggy Vink
hetkleinevolkje.com

PORTRETTEKENAAR 
Bert de Ruiter
, www.bertderuiterportrettekenaar.nl

SCHILDER- EN TEKENKUNST
Aema, https://www.aema.nl/?page_id=166
Cecilia Arons, olieverf en aquarel, https://www.facebook.com/cecilia.arons.566
Leny Dillon, www.lenydillon.nl
Ivo kunstschilder, www.kunstschilder-ivo.com
Rina van Kilsdonk www.rinavankilsdonk.nl
Pentekenaar Gerard Kuit, www.pentekenaar.nl
Jorie van der Loo, www.jorievanderloogalerie.nl
Herman F. van Loon, hermanvanloon.nl
Carla Martens, www.carlamartens.nl
MarYane Nas, https://www.tonsurtonart.nl
Peyo dot.art, www.peyodotart.nl
Jan Schimmel Artwww.jan-schimmel-art.123website.nl
'De Toets', teken- en schildervereniging , www.detoets.nl
Jan Verdenius,  www.verdeniusaquarel.com
Mirjan van de Hel, www.vlekkendingen.nl
Zippora Meijer, www.zipporameijer.nl

SIERADEN
Atelier Typsich Tineke, www.ateliertypischtineke.nl
Cdw Sieraden, www.cdwsieraden.nl
Christy’s Zilverenzo, Christy van der Heide, www.czenzo.nl/
Henriette White Jewelry, www.henriettewhitejewelry.com
Ringenzo, https://www.facebook.com/Loes-ringenzo-343834902408518/ 
Rockinn,  www.rockinn.nl
Silver Seven, design sieraden en mineralen, https://www.facebook.com/silversieraden
Steven Stehouwer, www.titaantovenaar.nl

TAALPODIUM
Taalpodium
, vereniging van dichters en schrijvers met digitale dichterskraam, www.taalpodium.nl
De ‘Digitale Dichterskraam van Taalpodium op de Walk Art Markt 2020’ met vlogjes van de 19 Taalpodium-dichters die deze dag zouden optreden zijn door Kees Linnenbank gemonteerd tot een uitzending van 20 minuten die door Slotstad TV is uitgezonden op 7, 8 en 9 augustus en HIER terug is te zien.

TASSEN
BEBAG ORIGINA
L, Janneke Bierling, www.garrelsweerinfo.nl/index.php/hobby/tassen
ELLY FRANKENhttps://www.facebook.com/search/top/?q=Elly%20Franken%20Prinsenbeek&epa=SEARCH_BOX

TEXTIEL
Annelies Textile Artwww.anneliestextielwerk.nl
Elly Franken, https://www.facebook.com/search/top/?q=Elly%20Franken%20Prinsenbeek&epa=SEARCH_BOX
Zijden shawls atelier Wypke, www.atelierwypke.nl

VERLICHTING
Roozendaal & Swaan, Facebook Roozendaal & Swaan Verlichting

Jong Talent
Design: Pien Design